Tuure Kilpeläinen ja Kaihon Karavaani Irina Björklund Lauri Tähkä Juha Tapio Movetron Elias Kaskinen & Päivän Sankarit

KEIKKAKALENTERI

Henry Rollins (USA)

30.01. Helsinki, Kulttuuritalo, Lippupalvelu


Irina Björklund

13.08. Turku, Turun Musiikkijuhlat
14.08. Turku, Turun Musiikkijuhlat
15.08. Tammisaari, Stallörsparkken


Irina Björklund: Ah quelle belle soirée! ..ce soir tout peut arriver

18.11. Hämeenlinna, Verkatehdas, Lippupalvelu
19.11. Turku, Domino-teatteri, Lippupalvelu
20.11. Espoo, Sellosali, Lippupiste
21.11. Salo, Teatteriprovinssi, Lippupiste
26.11. Lahti, Teatteri Vanha Juko , Lippupiste
27.11. Pietarsaari, Scaumansali, Lipputoimisto
28.11. Vaasa, Ritz, Lippupiste
02.12. Tampere, Tampere-talo, Lippupiste
03.12. Joensuu, Joensuun kaupunginteatteri, Lippupalvelu
09.12. Helsinki, Aleksanterinteatteri, Lippupalvelu
10.12. Helsinki, Aleksanterinteatteri, Lippupalvelu


Juha Tapio

06.08. Kouvola, Tykkimäki
07.08. Oulu, Toppilan Möljä Kesäteatteri
08.08. Nokia, Tapsan Tahdit
14.08. Lahti, isojano
15.08. Savonlinna, Olavinlinna
28.08. Mäntyharju, Tommolan Suurlava
29.08. Kangasniemi, Syvälahden Lava


Lauri Tähkä

07.08. Varkaus, Sampea ja Samppanjaa
08.08. Nokia, Tapsan Tahdit
14.08. Rovaniemi, Valdemari
15.08. Oulu, Likkojen Lenkki
22.08. Jyväskylä, KeMut
28.08. Tampere, Härmälänrannan Venetsialaiset
29.08. Naantali, Kaivohuone


Movetron

08.08. Isojoki, Aurahovi Is Back
15.08. Jalasjärvi, Aukusti


Orchestra BaoBab (SEN)

27.08. Helsinki, Helsingin Juhlaviikot Huvilateltta
28.08. Tampere, Tampereen Venetsialaiset


Tuure Kilpeläinen ja Kaihon Karavaani

08.08. Nurmijärvi, Taaborinvuori
13.08. Iisalmi, Tori
14.08. Lahti, isojano
15.08. Kangasniemi, Syvälahden Lava
21.08. Jämsä, Tori
22.08. Mäntyharju, Tommolan Lava
27.08. Helsinki, Helsingin Juhlaviikot Huvilateltta
28.08. Tampere, Tampereen Venetsialaiset
29.08. Köyliö, Tuiskulan Kesäteatteri


Tuure Kilpeläinen ja Kaihon Karavaani: Käpälikkö

02.10. Varkaus, Warkaussali, Lippupiste
03.10. Tampere. Tampere-talo, Lippupiste
04.10. Lohja, Laurentius-sali, Lippupiste
08.10. Rovaniemi, Korundi, Lippupiste
09.10. Kajaani, Kaukametsä, Lippupiste
10.10. Seinäjoki, Seinäjoki-sali, Lippupiste
11.10. Vaasa, Vaasan Kaupunginteatteri, Netticket
12.10. Kokkola, Snellman-sali, Lippupiste
13.10. Pieksämäki, Kulttuurikeskus Poleeni, Lippupalvelu
14.10. Imatra, Kulttuuritalo Virta, Lippupalvelu
15.10. Kerava, Kerava-sali, Lippupiste
16.10. Helsinki, Aleksanterin Teatteri, Lippupalvelu
17.10. Helsinki. Aleksanterin Teatteri, Lippupalvelu
28.10. Espoo, Sellosali, Lippupiste
29.10. Porvoo, Taidetehdas, Lippupiste
30.10. Pori, Promenadikeskus, Lippupalvelu
31.10. Hämeenlinna, Verkatehdas, Lippupalvelu


Koetinkivi Oy

Postiosoite: Tampellan Esplanadi 7 LH 7, 33100 Tampere
Käyntiosoite: Tampellan esplanadi 7 LH 7, 33100 Tampere
Puhelin: 040-5691550

Ohjelmatoimitusehdot  täältä...